Välj bilmodell

Bilmotordeler Innvendige

Produkter 1-48 av 513

Set Descending Direction
per side
Page
  1. MUTTER M8 MED FAST SKIVE EKS MANIFOIL KAMAKSELBUKKER M.M.
  2. Pakning oljeretur Turbo Garret system Volvo 240-740-760
  3. Råde/veivstake H-profil B230 std lengde HØY kvalitet BSR
  4. Stempel sats B230 Turbo 8V smidde Wiseco 4 stk kompl.
  5. Gummiring/pakning på vannpumpe toppen 8,5mm. B18/B20
  6. Pakning manifoil mot topp på B18 / B20 forsterket type
  7. Pakning overtrykksventil turbo B200/230 ET/FT/GT 83-89
  8. Rådebolt  sett/8stk ARP Org. 3/8x1,5" Lengde 1,5"(48,2)Total
  9. Råde/veivstake H-profil B200/B230 std lengde, ekstra bred
  10. Slipesett/sotningssats/Toppsett B23 og B230
  11. Slipesett/toppsett B27A  bla. 262,264,265
  12. Toppakning B27 høyre side  bla. 262,264,265
  13. Toppakning B27 venstre side  bla. 262,264,265
  14. Toppaking B5244 5 syl.83mm. S70,V70,XC70,S80,S60,C70
  15. Topp pakning B30 Volvo 164 og B30 i båt 1,4mm tykk
  16. Eksospakning flens mot rør Forsterket 100/200/300/700/900
  17. Råde/Veivstake H-profil Volvo Hvit motor std lengde 139,5mm
  18. Rådebolt  2stk/par  3/8x1,6" Lengde 1,6"(50,6)
  19. Rådebolt  par/2stk ARP org. 3/8x1,6" lengde 1,6"(50,6)total
  20. Gummiring/pakning på vannpumpe toppen 9,5mm. B18/B20
  21. Skive på framside av nedre reg.drev Volvo B200,B230
  22. Kobber ring  bla.Turbo kjøl/Olje Line  mål.12x16mm.
  23. Ventil eksos  hvitmotor 4-5-6 syl  6mm. stamme  27mm.
  24. Kamdrev justerbart 33mm. bred  runde tenner B230 8V/16V
  25. Bærelager enkelt sett 1/5 sett blå merk. Marine motor
  26. Reimhjul-løpehjul for reg.reim B204/B234 typ m/aut.strammer
  27. Stempel 92,5 mm. B21 (overdim) og B20 oppborring komplett
  28. O-ring returrør på Turbo C70, V70, 850, S60, S70, V40, S40 +
  29. OLJEPUMPE HØGVOLUM B19/23/200/230- 80>98 også til standard
  30. Pakning innsug B6304F/S/S1- B6254S/F/FS
  31. Rådebolt sats ARP org. 3/8x1,6" lengde 1,6"(50,6)total
  32. Simring bakre på veivaksel 1,6D motor S40,V70III,S80,V40,S60
  33. Stempel B230 Turbo Spesial/racing  org. JE sats.se info
  34. Stempel B230FT/FK org Mahle 030 overdim med fjærer
  35. Simring kamaksel foran VOLVO C70, V70, S80, C30, V50, S40
  36. Simring kamaksel foran VOLVO V50, C70, C30, S40, S80, Xc90
  37. SOTNINGSSATS/SLIPESETT TIL TOPPLOKK Volvo S40/V40 >03
  38. Toppakning  Volvo C70, S80, S60, V70 00-07 ( se liste)
  39. Pakningsett bunndel/veivaksel fleste "hvitblokk" 1992-00
  40. SOTNINGSSATS/TOPPSATS PAKNINGER TIL B5204,B5234
  41. Rådelager sats S40 / V40 96-04  std dim.  pris sats  se info
  42. Bærelager sett S/V40 96-04  std dim se info
  43. Silikon spesial 250 grader til motortube på 100 ml
  44. Sotningssats B18 A,B,D 1967-68
  45. PAKNING MELLOM MANIFOLD OG TURBO T4 RUSTFRI TWIN
  46. VIPPEARMSBRYGGE HELDEKKENDE I ALU VOLVO B18 B20
  47. BÆRELAGER VOLVO B18 B20 B19 B23. 0,20 OVERDIM SETT.
  48. BUNNSETT KOMPL-SATS VOLVO 240 79-93

Produkter 1-48 av 513

Set Descending Direction
per side
Page